Волик Нелла Кузьмівна

OLYMPUS DIGITAL CAMERAканд. мед. наук, доцент, лікар вищої категорії

Освіта:

  • Закінчила Київський медичний інститут в 1989 році. Диплом з відзнакою за спеціальністю «педіатрія».

  • 1989 — 1991р.р. клінічна ординатура за спеціальністю «рентгенологія».

Підвищення кваліфікації:

  • Стажування з ультразвукової діагностики: тричі в Американському Інституті Ультразвуку в Медицині Томаса Джеферсона (Філідельфія, США).

Місце роботи та посада:

  • 1991-2006р.р. – асистент, доцент кафедри радіології та радіаційної медицини НМУ імені О.О.Богомольця.
  • З 2007 р. по теперішній час – доцент кафедри променевої діагностики НМАПО імені П.Л.Шупика
  • З 2007р. по теперішній час –  лікар УЗД відділення ультразвукової діагностики  ДУ „Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України”

Науковий ступінь:

  • В 1993 р. захищена кандидатська дисертація на тему „Еходопплерографічні та радіонуклідні дослідження структурно-функціональних змін нирок при гломерулонефриті у дітей”.

Вчене звання: доцент

Має вищу кваліфікаційну лікарську категорію за спеціальністю „ультразвукова діагностика”, працює на УЗ апаратах експертного класу VOLUSON 730 EXPERT (GE), APLIO 500 (TOSHIBA). Сфера професійних інтересів: гінекологія, пренатальна діагностика, плацентарна дисфункція.

Щорічна участь в Світовому Конгресі з фетальної медицини та Світовому Конгресі з ультразвуку в акушерстві і гінекології, науково-практичних конференціях та Конгресах в Україні з променевої діагностики та віступиз доповідями на науково-практичних конференціях Української Асоціації фахівців з ультразвукової діагностики,   Українських конгресах радіологів, школах з ультразвукової діагностики.

Запланова докторська дисертація на тему „Пренатальний ехографічний моніторинг плацентарної дисфункції при спонтанній та індукованій вагітності”.

Має понад 70 друкованих праць. Співавтор 3-х підручників з промененевої діагностики.

Член виконкому УАФУД, член АРУ, голова Київського осередку УАФУД.