Консультативно-поліклінічне відділення

Консультативно-поліклінічне відділення гармонійно поєднує в собі висококваліфіковані консультативні послуги з лікування та діагностики широкого спектру захворювань, як для дорослих так і для дітей. В нашому відділенні ведуть прийом наступні спеціалісти:

Наші лікарі є професійними фахівцями у своїй області, адже більшість з них має вищу кваліфікаційну категорію та науковий ступінь, проходили стажування за кордоном, крім консультативної роботи ведуть дослідницьку діяльність.

Неврологія – область медицини, яка займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань центральної та периферичної нервової системи: наслідками черепно-мозкових  травм, невралгіями, радикулітами, вегето-судинною дистонією, ураженням периферичної нервової системи при соматичних захворюваннях, демієлінізуючими захворюваннями (розсіяний склероз та інші), мігрень, наслідками ішемії мозку, перенесених інсультів.

Коли необхідна консультація невролога, психіатра, нейрохірурга:

Терапія – є самим широким напрямом в медицині, який поєднує в собі профілактику, діагностику та лікування більшості захворювань внутрішніх органів.

Лікар-терапевт вирішує питання загальних випадків захворювання. Консультація терапевта допомагає визначити вид захворювання і патологію пацієнта, а саме головне – подальший план діагностики та лікування. Після того, як визначена природа захворювання, лікар призначає лікування або дає направлення на консультацію до лікаря вузької спеціалізації.

Діяльність терапевта включає в себе захворювання наступних систем організму:

Кардіологія – це вузькоспеціалізований напрям медицини, який включає в себе захворювання серцево-судинної системи і потребує високої професійності самого лікаря.

На сьогоднішній день захворювання серцево-судинної системи є найбільш поширеними та небезпечними хворобами цивілізації. Особливо небезпечним є поєднання артеріальної гіпертензії з ішемічною хворобою серця, що вважається головною причиною серцевої недостатності у світі. Саме тому діяльність лікаря-кардіолога спрямована на виявлення та усунення факторів розвитку цієї групи захворювань, що включає в себе індивідуальний аналіз факторів ризику, розробка програми профілактики та рекомендації з лікування. Сучасне діагностичне обладнання дає можливість лікаря провести необхідний комплекс досліджень безпосередньо в рамках консультативного прийому, який також є зручним для пацієнта.

Використовуються наступні методи діагностики:

Симптоми, які говорять про необхідність консультації кардіолога:

Педіатрія – напрямок медицини направлений на збереження або повернення здоров’я дитині, щоб дозволити їй в повній мірі реалізувати свій вроджений життєвий потенціал.

Організм дитини має багато особливостей, обумовлених необхідністю розвитку його органів та систем. Головна задача лікаря-педіатра сприяти гармонійному розвитку дитини, максимально зберігаючи здоров’я, яке надано природою.

В обов’язок дитячого лікаря обов’язково входить:

Наші спеціалісти

завідуюча відділенням
канд. мед. наук
лікар-невролог вищої категорії

заступник головного лікаря
канд. мед. наук
лікар-невролог вищої категорії
канд. мед. наук
старш. наук. співр.
лікар-педіатр вищої категорії

лікар-кардіолог

лікар-кардіолог

канд. мед. наук
лікар-терапевт